Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim ve Seminerlere nasıl kaydolurum?

Tüm eğitim ve seminer başvurularını web üzerinden online kayıt sistemi ile kabul edilmektedir. Kaydınızla ilgili tüm sorularınız için +90 (212) 249 40 62 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Email ile ulaşmak için iletisim@solmazakademi.com adresini kullanabilirsiniz.Solmaz Akademi çalışma saatleri Pazartesi - Cuma 09:00-18:00’dir. Kayıt Teyit Notu: Kayıt formunuzun gönderimi eğitime kaydınızın teyidi yerine geçmemektedir. Kaydınızın alınmasını takiben eğitime kabul edildiğinize dair size e-posta yoluyla bir teyit notu gönderilecektir. Solmaz Akademi teyit notu gönderilmeyen veya kayıtsız gelenler için eğitimlerde yer garantisi vermez. Eğitim günü kayıt alınmamaktadır.

Solmaz Akademi eğitimlerinin ödemesini nasıl yapabilirim?

Ödemelerin eğitim başlangıç tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Eğer ödeme eğitim öncesinde yapılmazsa Solmaz Akademi katılımcıyı salona kabul etmeme hakkına sahiptir. İletişim Tel: +90 212 334 02 34
Ödemelerinizi aşağıda detayları yer alan banka hesap numarasına yapmanızı ve dekontunuzu e-posta yoluyla iletisim@solmazakademi.com adresine iletmenizi rica ederiz.
Solmaz Gümrük Müşavirliği A.Ş. TL Hesap Bilgileri:
TL - 1610 - 6297663 GARANTİ BANKASI TAKSİM TİCARİ
TR22 0006 2001 6100 0006 2976 63

Kayıt ücreti neleri karşılıyor?

Eğitim ve seminerlerin kayıt ücreti tüm eğitim materyallerini, öğleden önce ve sonra sunulan ikramları ve tüm gün süren eğitimler için öğle yemeğini karşılamaktadır.

Şehir dışından gelenler için ulaşım ve konaklama masrafları Solmaz Akademi tarafından mı karşılanıyor?

Hayır, şehir dışından gelen katılımcıların ulaşım ve konaklamalarını kendilerinin ayarlaması gerekmektedir.

Eğitimlerin saatleri nedir?

Eğitim saatleri her eğitim için değişiklik gösterebilir. Lütfen ilgili eğitimin web sayfasına başvurun.

Eğitim ücretlerinde uyguladığınız indirim politikalarınız nelerdir?

Aynı tarihli eğitime, aynı şirketten 3 kişi ve üzeri katılımlarda %10 indirim uygulanır.